HER YAPILANIN BİR SEBEBİ. HER AYRINTININ BİR ÖNEMİ VARDIR.

Millet olarak mangal keyfine düşkünüz, ama bu keyfi nedense çingene mangalı dediğimiz tenekeden yapılmış paslı hijyenden uzak, pişirenin mangal başında perişan olduğu, yemek için bekleyenlerin ise kediler gibi mangala bakıp acaba bir parça et veya köfte sırasının kendisine ne zaman geleceğini bekleşirler. Hele domates, biber, ekmek kızartma şansı yok gibi. İşte biz bu çileye son verdik.

Herkes masanın başında oturmuş elinde maşası etini, köftesini, sucuğunu, domatesini, biberini kendi damak tadına göre pişirip ekmeğini kızartarak mangalın keyfini yaşaması için öyle bir mangal yaptık ki ona tek başına mangal diyemedik, masa ise hiç diyemedik, MANGALMASA koyduk adını, sizler için mangal ile masayı birleştirdik. Mangalın çerçevesi, yağ hazneleri, ızgarası AISI 304 paslanmaz çelik malzemeden, masa üstü granit, suni mermer, ahşap seçenekleri ile hijyenik ortamda mangal keyfini yaşayın diye. Izgaralarımız özel dizayn edilmiştir, hepiniz bilirsiniz ateşe dökülen yağlar alev alır, duman yapar. Izgaralarımızın özel dizaynı sayesinde tüm bu dertlerden kurtulacaksınız. Alev yok, duman yok denecek kadar az, böylesine bir mangal keyfini yaşamanız için bizi aramanız yeterli.

Kapalı alanlarda havalandırmalı mangal masa tesisleri kuruyoruz. Turistik oteller, piknik alanları, tatil köyleri, yazlık villa bahçeleri gibi yerlere ideal bir mangalı sizler için düşündük ve ürettik. Restorantlar için ızgaraları pırıl pırıl yıkayan özel deterjan ve yıkama kazanlarımız, restoran ve ev tipi hızlı kömür yakma ünitelerimiz, fındık kabuğundan kömür yapma fırınlarımız mevcuttur.